Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Zagospodarowanie placu rekreacyjno-zabawowego


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. Zagospodarowanie placu rekreacyjno-zabawowego w miejscowości Dąbie Gm. Bytów, realizowanego w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania Odnowa i rozwój wsi, objętego programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Wybierz kryteria fitrowania:
2 listopada 2016
Zakończono prace nad projektem pn. „Zagospodarowanie placu rekreacyjno-zabawowego w miejscowości Dąbie Gm. Bytów” w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwoj wsi” objętego PROW na lata 2007-2013.


21 czerwca 2012
21 czerwca 2012 r. Gmina Bytów ogłosiła przetarg na realizację projektu Zagospodarowanie placu rekreacyjno-zabawowego w miejscowości Dąbie Gm. Bytów, realizowanego w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania Odnowa i rozwój wsi, objętego programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013. Zakres działań łobejmuje wykonanie m.in. oświetlenia i zagospodarowania terenu ( nawierzchnie, murki, ławki, urządzenia zabawowe, ogrodzenia i boisko).


27 lutego 2012
27 lutego 2012 r. Burmistrz Bytowa-Ryszard Sylka podpisał w Urzędzie Marszałkowskim umowę o przyznanie pomocy w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwoj wsi” objętego PROW na lata 2007-2013. Umowa jest następstwem złożonego przez Gminę wniosku pn. „Zagospodarowanie placu rekreacyjno-zabawowego w miejscowości Dąbie Gm. Bytów”.


Liczba odwiedzin: 730
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij