Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców gminy Bytów


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
19 grudnia 2019
Rusza cykl bezpłatnych szkoleń informatycznych w zakresie poruszania się w świecie wirtualnym przeznaczonych dla mieszkańców Gminy Bytów powyżej 25 roku życia, w tym również emerytów i osób aktywnych zawodowo.


6 grudnia 2019
Rusza cykl bezpłatnych szkoleń informatycznych w zakresie poruszania się w świecie wirtualnym. Gmina Bytów w partnerstwie z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju realizuje projekt pn. „Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców Gminy Bytów” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie nr 3.1 „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”. Zachęcamy bytowian do udziału w tym przedsięwzięciu.


Liczba odwiedzin: 377
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij