Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców gminy Bytów

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Szkolenia z zakresu podnoszenia kompetencji cyfrowych

19 grudnia 2019
Rusza cykl bezpłatnych szkoleń informatycznych w zakresie poruszania się w świecie wirtualnym przeznaczonych dla mieszkańców Gminy Bytów powyżej 25 roku życia, w tym również emerytów i osób aktywnych zawodowo.


Szkolenia mają na celu podniesienie kompetencji cyfrowych w zakresie umiejętności informatycznych, komunikacyjnych, korzystania z usług publicznych, czyli - jak wykorzystać zasoby Internetu, aby podnieść skuteczność jego działania w codziennym życiu.

Umiejętności cyfrowe poruszania się w świecie wirtualnym są obecnie niezbędnym narzędziem oszczędzającym czas i pieniądze. Świat wirtualny spotykamy zarówno w pracy, nauce, opiece nad dziećmi, czy przy załatwianiu spraw administracyjnych. Dlatego Gmina Bytów stawiając na rozwój i edukację mieszkańców zaplanowała szkolenia o tematyce:

 
  •     Rodzic w Internecie;
  •     Moje finanse i transakcje w sieci;
  •     Mój biznes w sieci;
  •     Działam w sieciach społecznościowych;
  •     Tworzę własną stronę internetową (blog);
  •     Rolnik w sieci;
  •     Kultura w sieci.
Szkolenia będą odbywały się w dogodnych dla Państwa terminach (np. 2 spotkania po 6 godzin w okresie od grudnia 2019 do końca kwietnia 2020).

Zgłoszenia przyjmowane są w Bibliotece Miejskiej w Bytowie.

Informacji udziela – Jacek Prądziński, tel. 59 822 74 08 / e-mail: jacek.pradzinski@gmail.com
 

Szkolenia zostaną zorganizowane po zebraniu grup, o terminach szkoleń poinformujemy osobiście.

O udziale w szkoleniu decyduje kolejność zgłoszeń!
 
Szkolenia realizowane są przez Gminę Bytów w partnerstwie z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju w ramach projektu pn. „Akademia kompetencji cyfrowych dla mieszkańców Gminy Bytów”, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Oś Priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie nr 3.1 „ Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.

AKADEMIA KOMPETENCJI CYFROWYCH DLA MIESZKAŃCÓW WOJEWÓDZTW POMORSKIEGO, WARMIŃSKO-MAZURSKIEGO, PODLASKIEGO


 

Liczba odwiedzin: 615
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij