Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktywne Sołectwo Pomorskie


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
9 lipca 2018
W dniu 4 lipca 2018 r. nastąpił odbiór wykonanych prac w ramach projektu pn. „Budowa wiat jako miejsca spotkań i integracji mieszkańców” w ramach udzielonej przez Województwo Pomorskie pomocy finansowej na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie małych projektów realizowanych na terenach wiejskich pn. „Aktywne Sołectwo Pomorskie”.


21 czerwca 2018
Wkrótce na placu sportowo-rekreacyjnym w Mądrzechowie powstaną wiaty, które posłużą jako miejsce spotkań i integracji mieszkańców.


21 maja 2018
Dnia 18 maja 2018r. Gmina Bytów podpisała umowę z Województwem Pomorskim dot. udzielenia pomocy finansowej, przeznaczonej na dofinansowanie zadań własnych gminy w zakresie małych projektów lokalnych pod nazwą „Aktywne Sołectwo Pomorskie”, realizowanych na terenach wiejskich na zadanie pn. „Budowa wiat jako miejsca spotkań i integracji mieszkańców”, w miejscowości Mądrzechowo.


Liczba odwiedzin: 442
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij