Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

ZPORR


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj


Wybierz kryteria fitrowania:
2 listopada 2016
Wniosek o dofinansowanie projektu pt. "Budowa ulicy Wybickiego w Bytowie" w ramach Działania 3.1. - obszary wiejskie ZPORR złożony 4 sierpnia 2004 r. w wyniku oceny merytorycznej i technicznej przeprowadzonej przez Panel Ekspertów oraz po otrzymaniu rekomendacji Regionalnego Komitetu Sterującego, otrzymał decyzją Zarządu Województwa Pomorskiego dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - nr projektu Z/2.22/III/3.1/126/04.

2 listopada 2016
Wniosek o dofinansowanie projektu pt. "Budowa ulic Styp-Rekowskiego i Ks. J. Popiełuszki w Rzepnicy gmina Bytów" w ramach Działania 3.1. - obszary wiejskie ZPORR złożony 4 sierpnia 2004 r. w wyniku oceny merytorycznej i technicznej przeprowadzonej przez Panel Ekspertów oraz po otrzymaniu rekomendacji Regionalnego Komitetu Sterującego, otrzymał decyzją Zarządu Województwa Pomorskiego dofinansowanie z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego - nr projektu Z/2.22/III/3.1/127/04

2 listopada 2016
Zarząd Województwa podjął decyzję o dofinansowaniu, w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, dodatkowych 12 projektów, m.in. środki z nadkontrakctacji otrzymała Gmina Bytów.


2 listopada 2016
Zakończono projekt rozbudowy infrastruktury do obsługi ruchu turystycznego oraz rozszerzenia oferty atrakcyjnych miejsc i obiektów. Całkowita wartość projektu pn. "Zagospodarowanie Placu Garncarskiego w Bytowie" wyniosła 912.338,76 PLN w tym środki z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego 571.393,18 PLN.


Liczba odwiedzin: 930
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij