Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Zagospodarowanie placu rekreacyjno-zabawowego

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj


Umowa na projekt

27 lutego 2012
27 lutego 2012 r. Burmistrz Bytowa-Ryszard Sylka podpisał w Urzędzie Marszałkowskim umowę o przyznanie pomocy w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwoj wsi” objętego PROW na lata 2007-2013. Umowa jest następstwem złożonego przez Gminę wniosku pn. „Zagospodarowanie placu rekreacyjno-zabawowego w miejscowości Dąbie Gm. Bytów”.

W ramach projektu powstanie teren rekreacyjny wyposażony w:

a) urządzenia zabawowe,

b) elementy małej architektury,

c) zieleń.

Planowanym do osiągnięcia celem realizacji zadania jest poprawa infrastruktury służącej do zaspokajania potrzeb mieszkańców i spędzania wolnego czasu przede wszystkim przez dzieci i młodzież. Plac rekreacyjny będzie miejscem do organizowania obchodów z okazji Dnia Dziecka, pikników rodzinnych oraz innych imprez integrujących lokalną społeczność. Kwota dofinansowania wyniosła 246.000 złotych.


Liczba odwiedzin: 607
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij