Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

2017


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
23 marca 2018
Gmina Bytów aplikowała do Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku o przyznanie dotacji na modernizację źródeł energii cieplnej na terenie Gminy Bytów w ramach konkursu „Czyste powietrze Pomorza (edycja 2017)”.


21 marca 2018
W ramach realizacji projektu „Czyste powietrze Pomorza – gmina Bytów”, przeprowadzono cykl spotkań informacyjno-edukacyjnych dla dzieci i młodzieży szkolnej.


2 października 2017
Informujemy, że w dniu 27 września br., po złożonych rezygnacjach i uwzględnieniu w projekcie kolejnych wniosków z listy rezerwowej do kwoty przyznanej przez Wojewódzki Fundusz Ochrony ...


8 sierpnia 2017
Informujemy, że w wyniku rezygnacji kolejnego z uczestników, w dniu 8 sierpnia br. została zaktualizowana lista wniosków zakwalifikowanych do dofinansowania modernizacji źródeł ...


20 lipca 2017
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku (WFOŚIGW w Gdańsku) poinformował, że w wyniku rozstrzygnięcia konkursu „Czyste powietrze Pomorza” (edycja 2017), złożony przez Gminę Bytów wniosek o dofinansowanie realizacji zadania polegającego na modernizacji źródeł energii cieplnej pn. „Czyste powietrze Pomorza – gmina Bytów”, został zakwalifikowany do dofinansowania ze środków WFOŚiGW w Gdańsku.


Czyste powietrze Pomorza (edycja 2017)<br />
UWAGA - termin rozstrzygnięcia konkursu wydłużony !!!<br />
<br />
 
27 czerwca 2017
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku informuje, że termin rozstrzygnięcia konkursu na dofinansowanie modernizacji źródeł energii cieplnej pn. Czyste powietrze Pomorza (edycja 2017), pierwotnie planowany na 23 czerwca 2017 r., został wydłużony. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi nie później niż do dnia 31 sierpnia 2017 r.


19 maja 2017
  Informujemy, że w wyniku zakończenia weryfikacji formalnej wniosków o dofinansowanie zadań dotyczących modernizacji źródeł energii cieplnej na terenie gminy Bytów w ...


17 maja 2017
Informujemy, iż w dniu 16.05.2017 r. odbyło się publiczne losowanie w sprawie wyboru wniosków o dofinansowanie zadań dotyczących modernizacji źródeł energii cieplnej na terenie Gminy Bytów w ramach projektu „Czyste powietrze Pomorza – gmina Bytów (edycja 2017).


12 maja 2017
Informacja o zakończeniu naboru wniosków i wyznaczeniu terminu losowania.


27 kwietnia 2017
Mieszkańców gminy Bytów zainteresowanych udziałem w konkursie organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku pn. „Czyste powietrze Pomorza” (edycja 2017), w zakresie modernizacji źródeł energii cieplnej informujemy, że wydłużony został termin składania wniosków o dofinansowanie do 12 maja 2017 r. do godz. 15:00.


1 | 2 Następna strona
Liczba odwiedzin: 1081
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij