Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Redukcja emisji


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. „Kompleksowa wymiana źródeł ciepła w obiektach użyteczności publicznej na terenie Powiatu Bytowskiego” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.
Wybierz kryteria fitrowania:
19 września 2019
Gmina Bytów jest partnerem projektu realizowanego wspólnie z siedmioma samorządami z terenu powiatu bytowskiego.


6 sierpnia 2019
W czwartek, 1 sierpnia 2019 r. Zarząd Województwa Pomorskiego rozstrzygnął konkurs o udzielenie dofinansowania ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020 na projekt pn. „Kompleksowa wymiana źródeł ciepła w obiektach użyteczności publicznej na terenie Powiatu Bytowskiego” wpisujący się w cele szczegółowe Działania 10.4. Redukcja emisji w ramach Oś Priorytetowa 10 Energia.


Liczba odwiedzin: 332
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij