Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Mała retencja i OZE w Mądrzechowie


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. „Uporządkowanie gospodarki wód opadowych z wykorzystaniem OZE w m. Mądrzechowo” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybactwa w ramach Programu Operacyjnego "Rybactwo i Morze".
Projekt otrzymał wsparcie na operacje w zakresie „Realizacji lokalnych strategii rozwoju kierowanych rzez społeczność" w ramach Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej', objętego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze".

Wybierz kryteria fitrowania:
15 sierpnia 2019
Zakończono prace w ramach przedmiotowej operacji oraz osiągnięto założony cel tj. Ochrona, poprawa i odnowa stanu środowiska przyrodniczego poprzez uporządkowanie gospodarki wodami opadowymi z wykorzystaniem OZE w miejscowości Mądrzechowo


10 maja 2019
W ramach realizacji projektu pn. Uporządkowanie gospodarki wód opadowych z wykorzystaniem OZE w m. Mądrzechowo podpisano umowę.


źródło: http://madrzechowo.pl/
21 grudnia 2018
21 grudnia 2018 r. w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku reprezentacja gminy Bytów w składzie Burmistrz Bytowa oraz Skarbnik Bytowa podpisała umowę o dofinansowanie projektu dot. Uporządkowanie gospodarki wód opadowych z wykorzystaniem OZE w m. Mądrzechowo.


Liczba odwiedzin: 221
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij