Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Budowa skateparku


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. „Budowa Skateparku w m. Świątkowo gmina Bytów” współfinansowany jest z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz budżetu Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupi przeznaczonego na wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju.

Wybierz kryteria fitrowania:
15 września 2014
Zdjęcia skateparku wykonane przez Adama Jutrzenkę.


2 sierpnia 2014
Trwają prace przy budowie skateparku. Dotychczas wykonawca – firma DOMBUD przystąpiła do zbrojenia konstrukcji, pod którą zostały już przygotowane podbudowy z kruszywa oraz betonowa. Kolejnym etapem inwestycji będzie wykonanie nawierzchni betonowej oraz ogrodzenia. Zakończenie robót zaplanowano na 1 września 2014 r.


14 kwietnia 2014
W poniedziałek, 14 kwietnia 2014 r. podpisana została umowa pomiędzy Gminą Bytów a firmą DOMBUD Anna Zadorożna, Ryszard Zadorożny Sp. j. z siedzibą w Gliwicach na budowę skateparku w miejscowości Świątkowo, gm. Bytów. Zgodnie z umową zadanie zakończone zostanie do dnia 01 września 2014r.


4 kwietnia 2014
4 kwietnia 2014 r. rozstrzygnięty został przetarg na budowę skateparku w miejscowości Świątkowo, gm. Bytów. W odpowiedzi na ogłoszony przetarg nieograniczony wpłynęły trzy oferty. Najkorzystniejszą okazała się oferta firmy DOMBUD Anna Zadorożna, Ryszard Zadorożny Sp. j. z siedzibą w Gliwicach.


4 grudnia 2013
4 grudnia 2013 r. Burmistrz Bytowa Ryszard Sylka podpisał w Urzędzie Marszałkowskim umowę o przyznanie pomocy na realizację projektu pn. Budowa Skateparku w m. Świątkowo gmina Bytów, w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” w zakresie operacji odpowiadających warunkom przyznania pomocy w ramach działania „Odnowa i rozwój wsi” objętego PROW na lata 2007-2013, na obszarze LSR, realizowanej przez LGD Fundacja Partnerstwo Dorzecza Słupi.

Liczba odwiedzin: 797
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij