Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Koronawirus


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
4 listopada 2020
Najlepsze metody walki z wirusem to odosobnienie, izolacja, kwarantanna oraz unikanie dużych skupisk ludzkich, a także przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Prognozy pokazują, że brak nowych zasad i środków bezpieczeństwa niesie ze sobą ryzyko wysokiego wzrostu zachorowań i śmierci dodatkowych tysięcy osób.


30 października 2020
By w okresie Wszystkich Świętych nie narażać dużej grupy osób na zarażenie się koronawirusem w drodze i na cmentarzu podjęto decyzję o zamknięciu cmentarzy w dniach 31 października oraz 1 i 2 listopada.


27 października 2020
w sprawie zawieszenia bezpośredniej obsługi interesantów w Wydziale Inwestycji i Infrastruktury, Mienia Komunalnego oraz Edukacji, Kultury i Sportu Urzędu Miejskiego w Bytowie w związku z wystąpieniem stanu epidemii.


23 października 2020
Od soboty, 24 października 2020 r. obostrzenia dotyczące strefy czerwonej będą obowiązywać w całej Polsce. Dodatkowo wprowadzone zostają nowe zasady bezpieczeństwa w zakresie edukacji, gospodarki oraz życia społecznego.


16 października 2020
w sprawie wprowadzenia ograniczeń w obsłudze bezpośredniej w Urzędzie Miejskim w Bytowie w związku z wystąpieniem stanu epidemii.


16 października 2020
Od soboty, 17 października 2020 r., w całym kraju obowiązywać będą nowe zasady bezpieczeństwa. Wyjątkiem są ograniczenia dotyczące wesel i innych uroczystości rodzinnych – one zaczną obowiązywać od 19 października.


14 października 2020
Informacje na bieżąco aktualizowane dostępne są również na stronie: https://pacjent.gov.pl/aktualnosc/test-w-mobilnym-punkcie-pobran


8 października 2020
Znajdziecie tu Państwo uaktualnione materiały przygotowane przez Ministerstwo Zdrowia dotyczące zapobiegania zakażeniu koronawirusem i kwarantanny.


2 października 2020
Ministerstwo Zdrowia podało aktualizację dotyczącą powiatów z największym przyrostem zakażeń koronawirusem. Według najnowszego zestawienia powiat bytowski pozostanie od 3.10.2020 r. w tzw. żółtej strefie.


25 września 2020
Informujemy, że od 28 września do 2 października 2020 r. zajęcia w Szkole Podstawowej nr 5 w Bytowie będą prowadzone w hybrydowej formie.


Liczba odwiedzin: 8085
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij