Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Koronawirus

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zamknięcie cmentarzy na 3 dni

30 października 2020
By w okresie Wszystkich Świętych nie narażać dużej grupy osób na zarażenie się koronawirusem w drodze i na cmentarzu podjęto decyzję o zamknięciu cmentarzy w dniach 31 października oraz 1 i 2 listopada.
Ważne jest, aby nie gromadzić się w dużych grupach. Rząd apeluje o rozłożenie wizyt na cmentarzach w najbliższym okresie oraz przypomina, że w tym wyjątkowym okresie można uczestniczyć we mszy świętej za pośrednictwem radia lub telewizji. 

Obecnie obowiązuje limit osób, które mogą uczestniczyć w uroczystościach religijnych, np. w mszy świętej czy pogrzebie. W kościele może przebywać max. 1 osoba na 7 m2. Należy zakrywać usta i nos oraz zachować co najmniej 1,5-metrowe odległości.

Pogrzeby w tym okresie będą mogły się odbywać. Wejście na cmentarz będzie możliwe w trakcie pogrzebu i czynności z nim związanych.

Pełny komunikat pod linkiem.

Liczba odwiedzin: 115
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij