Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

2016

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zakończenie naboru wniosków

6 maja 2016

Wpłynęły 54 wnioski na łączną kwotę 904 760,00 zł.

Wszystkie  wnioski zostaną poddane weryfikacji przez Komisję do spraw rozpatrywania wniosków o dofinansowanie zadań dotyczących modernizacji źródeł energii cieplnej na terenie Gminy Bytów.

Kwalifikacja wniosków przez Komisję odbędzie się poprzez spełnienie następującego warunku:

  • zakres zadań zgodny jest ze szczegółowymi zasadami udzielania dofinansowania zadań dotyczących modernizacji źródeł energii cieplnej na terenie Gminy Bytów, w ramach konkursu Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku pod nazwą „Czyste powietrze Pomorza” (edycja 2016),

W związku z zarejestrowaniem ogólnej liczby wniosków na łączną kwotę kosztów kwalifikowalnych, która nie przekracza 1 mln zł, informujemy, iż zaplanowane na dzień 11 maja 2016 r. publiczne losowanie się nie odbędzie.

Po zakończeniu weryfikacji złożonych wniosków przez Komisję, zostaną one ujęte we wniosku o dofinansowanie, który Gmina Bytów złoży w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku w terminie do 20 maja 2016 r.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w terminie do 24 czerwca 2016 r. Wyniki zostaną opublikowane w terminie do 30 czerwca 2016 r.


Liczba odwiedzin: 449
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij