Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Plac zabaw w Udorpiu


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
„Aktywizacja i integracja społeczności wiejskiej poprzez budowę placu zabaw wraz z boiskiem wielofunkcyjnym w Udorpiu gm. Bytów” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013
Wybierz kryteria fitrowania:
28 października 2016
6 grudnia 2010 r. dzieci z Udorpia otrzymały w prezencie nowe boisko. Mimo zimy i leżącego dookoła śniegu dzieci z wielką radością zjeżdżały na zjeżdżalni, bujały się na huśtawkach. Dużym powodzeniem cieszył się zjazd linowy.


18 listopada 2010
Gmina Bytów w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Lokalnego „Parasol” zakończyła realizację projektu pn. „Aktywizacja i integracja społeczności wiejskiej poprzez budowę placu zabaw wraz z boiskiem wielofunkcyjnym w Udorpiu gmina Bytów”, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2007-2013.

1 września 2010
1 września 2010 r. ruszyły prace budowlane na terenie działki nr 230 w Udorpiu. Wyłoniona w przetargu firma wykona na zlecenie Gminy Bytów plac zabaw wraz z boiskiem wielofunkcyjnym w ramach projektu p.n. „Aktywizacja i integracja społeczności wiejskiej poprzez budowę placu zabaw wraz z boiskiem wielofunkcyjnym w Udorpiu, gm. Bytów”. Projekt dofinansowany jest z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

28 kwietnia 2010
28 kwietnia 2010 r. w Sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku nastąpiło uroczyste podpisanie umowy przez Mieczysława Struka – Marszałka Województwa Pomorskiego oraz Ryszarda Sylkę – Burmistrza Miasta Bytowa.

Liczba odwiedzin: 670
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij