Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Doposażenie zaplecza sportowo-rekreacyjnego nad j. Jeleń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj


Doposażenie zaplecza sportowo-rekreacyjnego nad Jeziorem Jeleń

2 czerwca 2011
Od czerwca bieżącego roku nad Jeziorem Jeleń istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu sportowo-rekreacyjnego, który udało się zakupić w ramach projektu pt. „Doposażenie zaplecza sportowo-rekreacyjnego nad Jeziorem Jeleń”. Projekt ten, został objęty pomocą finansową w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013.

Z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich Gminie Bytów została przyznana pomoc w kwocie 16998,10 zł. Pozostała część środków tj. 13238,99zł stanowił wkład własny Gminy. W ramach ww. projektu doposażono ośrodek nad J. Jeleń w następujący sprzęt sportowo-rekreacyjny:

stojak na kajaki -1szt.

rower wodny dwuosobowy -3 szt

wiosła -14szt.

kajak jednoosobowy -4szt

kajak dwuosobowy -4szt.

kamizelki asekuracyjne -19szt.

Wypoczywających nad jeziorem zapraszamy do aktywnego spędzania czasu i korzystania z nowo-zakupionego sprzętu, którego asortyment zostanie rozszerzony w kolejnych latach. W sprawie informacji na temat korzystania ze sprzętu prosimy kontaktować się z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Bytowie tel. : 059 822 22 57.


Liczba odwiedzin: 293
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij