Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Budowa zielonej siłowni na bytowskiej ścieżce zdrowia


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Projekt pn. „Budowa zielonej siłowni na bytowskiej ścieżce zdrowia” współfinansowany jest z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 z Europejskiego Funduszu Rolnego na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich oraz budżetu Fundacji Partnerstwo Dorzecze Słupi przeznaczonego na wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju.

Wybierz kryteria fitrowania:
20 listopada 2014
Zakończyły się prace nad budową zielonej siłowni w ramach tzw. bytowskiej ścieżki zdrowia w lesie komunalnym za stadionem w Bytowie.


2 listopada 2014
Trwają prace nad budową zielonej siłowni w ramach tzw. bytowskiej ścieżki zdrowia w lesie komunalnym za stadionem w Bytowie.


11 maja 2014
W poniedziałek, 11 sierpnia 2014 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku Zastępca Burmistrza Bytowa Jacek Czapiewski podpisał umowę o przyznanie pomocy na operację z zakresu małych projektów w ramach działania 413 „Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW na lata 2007-2013".


Liczba odwiedzin: 573
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij