Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Koronawirus


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
14 maja 2020
Przed nami trzeci, przedostatni etap znoszenia ograniczeń związanych z koronawirusem. Od poniedziałku 18 maja będziemy mogli skorzystać z usług fryzjera i kosmetyczki, a także pójść do restauracji i kawiarni.


13 maja 2020
Zgodnie z zapowiedzią Przewodniczącego Komitetu do spraw Pożytku Publicznego, wicepremiera prof. Piotra Glińskiego, 10 mln zł zostało przeznaczone na wsparcie dla organizacji pozarządowych poszkodowanych w wyniku panującej epidemii koronawirusa.


8 maja 2020
W poniedziałek, 11 maja 2020 r. w godzinach 12:00 - 14:00 przy ul. Miłej 26 w Bytowie, koło budynku Ośrodka Profilaktyki i Edukacji, rozdawane będą maseczki osobom, które jeszcze nie są w ich posiadaniu: Emerytom, Rencistom, Honorowym Dawcom Krwi, Osobom z grupy ryzyka (cukrzycy, osoby po leczeniach nowotworowych).


7 maja 2020
Od 11 maja 2020 r. Biblioteka Miejska w Bytowie będzie ponownie otwarta dla użytkowników. Pamiętając jednak o wciąż istniejącym zagrożeniu epidemiologicznym, wprowadzono zasady korzystania z placówki, które pomogą wszystkim zachować bezpieczeństwo.


7 maja 2020
Od teraz osoby niesłyszące będą mogły uzyskać niezbędne informacje na temat epidemii koronawirusa. Specjalna wideoinfolinia będzie działać przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.


6 maja 2020
Burmistrz Bytowa informuje mieszkańców gminy Bytów, że od dnia 7 maja do 20 maja br. w godz. 8:00-13:00 czynna będzie kasa Urzędu Miejskiego w Bytowie.


5 maja 2020
W ubiegłym tygodniu rząd zezwolił organom prowadzącym przedszkola na ich otwarcie od 6 maja pod warunkiem zachowania wielu reżimów sanitarno-epidemiologicznych.


4 maja 2020
Wkraczamy w drugi zapowiadany etap znoszenia ograniczeń związanych z COVID-19. 4 maja otwarte zostały centra handlowe, sklepy budowlane będą czynne w weekendy, a hotele wznowiły działalność. Osoby chore mogą powrócić do rehabilitacji, a biblioteki i instytucje kultury będą stopniowo otwierane po konsultacjach z sanepidem.


28 kwietnia 2020
Ministerstwo Cyfryzacji uruchomiło tymczasowy profil zaufany. Usługa pozwoli osobom, które dotychczas nie miały profilu zaufanego na załatwianie spraw urzędowych przez Internet.


24 kwietnia 2020
Rząd podał również nowe terminy egzaminów, gdzie przewiduje się, że egzamin maturalny odbędzie się w dniach 8-29 czerwca br., a ósmoklasisty w terminie 16-18 czerwca br.


Liczba odwiedzin: 6303
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij