Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Koronawirus

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Powrót do przedszkoli nie wcześniej niż 11 maja

5 maja 2020
W ubiegłym tygodniu rząd zezwolił organom prowadzącym przedszkola na ich otwarcie od 6 maja pod warunkiem zachowania wielu reżimów sanitarno-epidemiologicznych.

Biorąc powyższe Burmistrz Bytowa podjął decyzję, że placówki gminne (Przedszkola nr 1 i 2 oraz przedszkola w placówkach wiejskich) zostaną otwarte nie wcześniej niż 11 maja, a nadchodzący tydzień będzie wykorzystany na dostosowanie placówek oraz opracowanie szczegółowych procedur.

Informujemy, że opieką przedszkolną objęte zostaną dzieci, których oboje rodziców pracuje, a w szczególności dzieci pracowników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Do otwarcia grupy będzie wymagana minimalna liczba dzieci, 6 osób. 

Po rozpoznaniu potrzeb sprawowania opieki na dziećmi będą odpowiednio uruchamiane oddziały przedszkolne zgodnie z wymogami GIS.

Dzieci przedszkolne, które pozostaną w domach dalej będą realizowały nauczanie zdalne jak dotychczas.


Liczba odwiedzin: 119
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij