Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Koronawirus

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Wideoinfolinia dotycząca COVID-19 dla osób głuchoniemych

7 maja 2020
Od teraz osoby niesłyszące będą mogły uzyskać niezbędne informacje na temat epidemii koronawirusa. Specjalna wideoinfolinia będzie działać przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.
To rozwiązanie dla osób niesłyszących, które chciałyby uzyskać informacje na temat epidemii koronawirusa a także tego, jak się zachować podejrzewając u siebie chorobę. Informacje będą udzielane w języku migowym. Nowopowstałe narzędzie to część rządowego programu Dostępność Plus. W akcję zaangażowali się tłumacze Polskiego Języka Migowego z całego kraju, którzy pracują w systemie zmianowym. Z wideoinfolinii będą korzystać również placówki ratownictwa medycznego, co znacznie ułatwi wywiady z niesłyszącymi pacjentami.
Z wideoinfolinią można połączyć się na trzy sposoby:
  •        komunikatorem Skype – login: Koronawirus-Tłumacz PJM
  •        komunikatorem IMO: numer telefonu 609 939 546
  •        aplikacją tłumacz online języka migowego - link
Aktualne informacje dostępne na stronie Polskiego Związku Głuchych Oddział Mazowiecki.

Liczba odwiedzin: 115
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij