Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Postęp w realizacji zadań w ramach Budżetu obywatelskiego 2016


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Informacje na temat zaawansowania zadań realizowanych w ramach Budżetu obywatelskiego 2016
Wybierz kryteria fitrowania:
30 listopada 2016
GREKS Usługowy Zakład Instalatorstwa Elektrycznego i Elektromechaniki Grzegorz Rycko zrealizował inwestycję pn. Budowa oświetlenia drogowego ul. Leśna w Udorpiu.


30 listopada 2016
Przedsiębiorstwo Drogowe Roman Jereczek, Zakład Robót Drogowych "DOMEL" zrealizował w terminie inwestycję pn. Budowa, remont chodnika w pasie ulicy Racławickiej w Bytowie.


30 listopada 2016
Klub Sportowy Movement "Pod trzepakiem" realizował zadanie pn. Budowa placu zabaw i zielonej siłowni na Rzepnicy.


30 listopada 2016
Firma BUILD Sp. z o.o. była wykonawcą zadania pn. Zagospodarowanie terenu przeznaczonego pod plac rekreacyjny w miejscowości Pomysk Wielki. Zadanie było realizowane w terminie 3.08.2016 r. - 9.09.2016 r.


19 października 2016
W terminie zakończono zadanie pn.:Przebudowa istniejącej drogi polegająca na wykonaniu nawierzchni z kostki brukowej na ul. Naruszewicza w Bytowie. W ramach inwestycji nową nawierzchnię z kostki brukowej zyskało 700 m2 drogi na ul. Naruszewicza przy osiedlu „Słoneczny Stok”.


19 października 2016
W dniu 27.07.2016 r. został oddany do użytku plac zabaw na osiedlu Jeziorki, wykonany w ramach budżetu obywatelskiego. Wyposażenie placu zabaw obejmuje: tor przeszkód, park linowy, piramidę linową, podwójny zestaw dwóch wież z tunelem i zjeżdżalnią, zestaw 5 drabinek sprawnościowych, bujaki sprężynowe, karuzelę twister, huśtawkę podwójną z gniazdem.


19 października 2016
W ramach budżetu obywatelskiego zakończono w sierpniu prace montażowe na placu zabaw w Udorpiu, gdzie firma Fit Park Sp. z o.o. – Sp.k. z Torunia, zamontowała zestaw urządzeń zielonej siłowni tj. wahadło, biegacz, jeździec, orbitrek, prasa nożna, wioślarz, poręcze, rowerek


19 października 2016
Zakończono prace związane z modernizacją drogi gminnej w m. Mokrzyn gm. Bytów realizowane w ramach projektu pn. „Budżet obywatelski w gminie Bytów w 2016 r.”. Zakres robót polegał na wyprofilowaniu istniejącej nawierzchni bitumicznej oraz ułożeniu warstwy ścieralnej z mas mineralno bitumicznych wraz z wykonaniem obustronnych poboczy o łącznej długości 910 m.


Liczba odwiedzin: 697
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij