Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

20. Marian Żmuda Trzebiatowski


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Pan Marian Żmuda Trzebiatowski - właściciel Przedsiębiorstwa Budowlanego ŻMUDA, które założył w 1971 roku. Zatrudnia wielu wykwalifikowanych pracowników, a firma Żmuda jest jedną z największych firm budowlanych w Bytowie.

Od ponad 46 lat rzetelnie, odpowiedzialnie i terminowo wykonuje różnorodne inwestycje budowlane w Bytowie, które są wizytówką naszego miasta, m.in.:
  • budowa Szkoły Podstawowej nr 2 w Bytowie,
  • budowa sali sportowej przy Szkole Podstawowej w Pomysku Wielkim,
  • budowa Kompleksu Basenowo-Rekreacyjnego w Bytowie Spółka z o.o.,
  • zagospodarowanie terenów nabrzeża rzeki Bytowy,
  • budowa Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie wraz z salą sportową.
Przedsiębiorstwo Pana Mariana Żmuda Trzebiatowskiego cieszy się renomą i zaufaniem inwestorów i wniosło znaczny wkład w rozwój budownictwa mieszkaniowego w gminie Bytów. Poprzez swoją działalność zawodową przyczynił się do rozwoju miasta Bytów, działając na rzecz infrastruktury i budownictwa.

Aktywnie włącza się w działania organizacji pozarządowych na ternie gminy Bytów poprzez ich finansowanie.

Pan Marian Żmuda Trzebiatowski jest człowiekiem, który nie boi się nowych wyzwań i pomimo olbrzymiej konkurencji na rynku budowlanym podejmuje skutecznie działania sprzyjające rozwojowi firmy, a także gminy Bytów.


 
Liczba odwiedzin: 158
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij