Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
11 lipca 2017
W najbliższą niedzielę, 16 lipca 2017 r. o godzinie 13.30 Bytowskie Centrum Kultury zaprasza na bytowski rynek na Teatr Tańca „Kwieciste Gwiazdy” w wykonaniu ukraińskiej grupy tanecznej – wychowanków Rodzinnego Domu Dziecka z miejscowości Kiwercy (Ukraina).


10 lipca 2017
30 czerwca 2017 r. zakończyła się pierwsza część Ogólnopolskiej Kampanii "Zachowaj Trzeźwy Umysł" do której również przystąpiła Gmina Bytów.


Wspólne zdjęcie przed Urzędem Miejskim w Bytowie
10 lipca 2017
W dniach 6-8 lipca 2017 r. miasto Bytów gościło 5-osobową delegację z miasta partnerskiego Taurage. Piątkowe przedpołudnie spędzono na zwiedzaniu bytowskich firm: Eko-Color oraz Drutex.


7 lipca 2017
Z okazji 671. rocznicy nadania praw miejskich miastu Bytów pragniemy serdecznie pozdrowić wszystkich mieszkańców i gości oraz przekazać najlepsze życzenia.


7 lipca 2017
Tegoroczne Dni Bytowa zainaugurowano promocją albumu "Bytowski zamek - skarb pogranicza", która odbyła się w czwartek, 6 lipca 2017 r. o godz. 17:00 w sali portretowej bytowskiej warowni.


6 lipca 2017
W czwartek, 6 lipca 2017 r. grupa uczniów z Winony i bytowskich szkół ponadgimnazjalnych odwiedziła Urząd Miejski w Bytowie. Burmistrz serdecznie przywitał troje gości zza oceanu oraz goszczących ich kolegów i koleżanki wraz z rodzicami.


6 lipca 2017
Konkurs grantowy skierowany jest do młodych organizacji pozarządowych i grup nieformalnych z terenu województwa pomorskiego; aktywnych grup mieszkańców, chcących działać na rzecz dobra wspólnego.


5 lipca 2017
Ogłoszenie burmistrza Bytowa o naborze ofert na sporządzenie opracowania: „Diagnoza problemów w zakresie uzależnień od środków psychoaktywnych oraz w zakresie przemocy w gminie Bytów wraz z określeniem strategicznych kierunków działań”.


5 lipca 2017
Chcecie zobaczyć jak pracuje drwal? Jakich narzędzi używa? Nadleśnictwo Bytów zaprasza po raz kolejny do Bytowa na XXV Regionalne Zawody Drwali.


4 lipca 2017
Fundacja na rzecz Rozwoju Polskiego Rolnictwa we współpracy z Wydawnictwem Naukowym Scholar ogłosiła IX edycję konkursu „Polska wieś – dziedzictwo i przyszłość”. Patronat honorowy nad konkursem objął Polski Komitet ds. UNESCO.


Liczba odwiedzin: 154878
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij