Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Dar samorządów powiatu bytowskiego

21 grudnia 2022
Zakupiony przez wszystkie samorządy powiatu i wypełniony po brzegi darami naszych mieszkańców autobus wyruszył do ukraińskich dzieci z gminy Koropiec.
Będzie je dowoził do jedynej w gminie szkoły, która ma pomieszczenia mogące służyć za schron przeciwlotniczy i posiada zasilanie z generatorów prądu, dzięki czemu jest w niej woda i ciepło. Oprócz ciepłej odzieży, produktów spożywczych, czy domowych generatorów prądu zebrano środki medyczne, ogrzewacze i inny sprzęt, który trafi do żołnierzy walczących na froncie.

Organizatorzy akcji są wdzięczni wszystkim, którzy włączyli się do tej akcji pomocowej. Wzruszenie i łzy w oczach Svitłany Drozd, wicewójt gminy, która odbierała nasz wspólny dar są dla nas najpiękniejszym podziękowaniem.

Więcej zdjęć na stronie Powiatu Bytowskiego.

Liczba odwiedzin: 2311
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij