Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Wystawa: Zapraszamy w Ukrainę

22 sierpnia 2022
Stowarzyszenie "Twój dzień" przygotowało wystawę fotograficzną "Zapraszamy w Ukrainę". Można ją oglądać do 27 sierpnia 2022 r. na ogrodzeniu przy Starostwie Powiatowym w Bytowie.
Wydaje się, że zdjęcia pokazują zwykłe miasta z własnym rytmem i codziennymi problemami.
Ale to są miasta Ukrainy, które Rosja podstępnie i zdradziecko najechała w tym roku. To miasta, które budzą się i zasypiają na dźwięk alarmu lotniczego. Miasta codziennie zagrożone atakami rakietowymi.

"My Ukraińcy naprawdę chcemy, aby wojna zakończyła się naszym zwycięstwem jak najszybciej. Pochodzimy z różnych części kraju, ale mamy jeden cel – być szczęśliwym w naszym kraju. Dlatego zrodził się pomysł zorganizowania wystawy fotograficznej z okazji Dnia Niepodległości Ukrainy (24 Sierpień 2022 r.) w mieście Bytów.

Więc chcemy podziękować każdemu Polakowi za schronienie, życzliwość.
Po Zwycięstwie zapraszamy każdego dobrego człowieka do swoich rodzinnych miast, aby dzielił się pięknem i miłością każdego regionu naszej Ojczyzny."

Więcej zdjęć.

Liczba odwiedzin: 2337
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij