Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Winona

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Podsumowanie wymiany uczniów

20 października 2017
W czwartek, 19 października w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Bytowie im. Bojowników o Wolność i Polskość Ziemi Bytowskiej odbyło się spotkanie podsumowujące tegoroczną wymianę uczniów z partnerskiego miasta ze Stanów Zjednoczonych.
W spotkaniu uczestniczyli uczniowie goszczący rówieśników zza oceanu, nauczycielki-opiekunowie projektu, dyrektorzy szkół oraz burmistrz Bytowa. Zgromadzeni obejrzeli prezentację i wymienili się swoimi doświadczeniami zebranymi w ciągu miesięcznego pobytu Amerykanek. W przyszłym roku to właśnie one będą gościć Polaków u siebie.

Współpraca Winony i Bytowa oraz wymiana młodzieży pomiędzy miastami jest prowadzona na mocy umowy partnerskiej z 2004 roku, do której podpisania w znacznej mierze przyczynił się Honorowy Obywatel Bytowa - ks. Tim Breza. Ks. Breza jest inicjatorem oraz fundatorem wymiany.

Liczba odwiedzin: 369
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij