Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Podpisano umowę na budowę PSZOKu w Przyborzycach

20 grudnia 2021
13.12.2021 roku podpisano umowę z Biurem Rzeczoznawstwa i Ekonomii Środowiska CODEX Sadowski i Wspólnicy Sp. z o.o. ze Środy Wielkopolskiej na opracowanie wielobranżowej dokumentacji budowlanej dla inwestycji polegającej na budowie punktu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (PSZOK) w gminie Bytów.
Dokumentacja ma zostać opracowana do listopada 2022 roku, jej koszt to 68.800,00 zł brutto. PSZOK ma powstać w sąsiedztwie oczyszczalni ścieków w Przyborzycach. W ramach zadania planuje się  przede wszystkim: utwardzenie placu, wykonanie ogrodzenia obiektu wraz z monitoringiem wizyjnym, wykonanie instalacji elektrycznej, wodociągowej i kanalizacyjnej, budowę wiaty magazynowej, wiat samochodowych, instalację wagi samochodowej, wyposażenie PSZOK w portiernię oraz kontener i pojemniki w liczbie i wielkości dostosowanej do prognozowanych ilości poszczególnych frakcji odpadów komunalnych. 
 

Liczba odwiedzin: 339
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij