Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

Nordic walking na Górę Siemierzycką

28 kwietnia 2024, 09:00
Zapraszamy wszystkich miłośników nordic walkingu na kolejny otwarty trening, który odbędzie się w niedzielę, 28 kwietnia 2024 r.
Uczestnicy spotkają się o godz. 9:00 w Płotowie na parkingu leśnym lub o godz. 8:45 na stacji Shell w Udorpiu skąd swoimi autami pojadą razem do Rekowa.

Szëmrëca (256 m n.p.m.) to najwyższe wyniesienie na Pojezierzu Bytowskim i druga co do wysokości kulminacja wzgórz morenowych na Pomorzu, po Wzgórzach Szymbarskich z Wierzycą na Pojezierzu Kaszubskim. Jest to jedno z ciekawszych miejsc do nordicowych spacerów w naszej gminie. Dlatego okolice Rekowa i Płotowa, jako jedno z trzech, wybrano do wytyczenia ścieżki nordic walking oraz ustawiono tablicę z krótkim opisem techniki marszu.

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w zajęciach, które poprowadzi trener Nordic Walking Poland Bogdan Adamczyk.

Liczba odwiedzin: 608
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij