Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Winona

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Młodzież z Winony odwiedziła Bytów

6 lipca 2017
W czwartek, 6 lipca 2017 r. grupa uczniów z Winony i bytowskich szkół ponadgimnazjalnych odwiedziła Urząd Miejski w Bytowie. Burmistrz serdecznie przywitał troje gości zza oceanu oraz goszczących ich kolegów i koleżanki wraz z rodzicami.
Na spotkaniu obecni byli dyrektorzy szkół prowadzących wymianę, tj. Edward Mazur - dyrektor Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Bytowie oraz Stanisław Kożyczkowski - dyrektor Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych, a także Dariusz Glazik - naczelnik wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Starostwie Powiatowym w Bytowie.

Młodzież z Winony reprezentują 3 dziewczyny, które będą mieszkać u polskich rodzin przez najbliższy miesiąc. Wszystkie uczestniczki projektu pierwszy raz są w Polsce. W tym czasie będą poznawać kraj, język, kulturę oraz zwyczaje.

Pod koniec lipca odbędzie się spotkanie podsumowujące wizytę.

Liczba odwiedzin: 352
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij