Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Mikołajki dla uczestników świetlicy opiekuńczo-specjalistycznej w Niezabyszewie

7 grudnia 2021
Jak tradycja nakazuje 6 grudnia obchodzimy Mikołajki. Jest to jeden z ulubionych dni w roku nie tylko przez dzieci, ale i dorosłych.
Tego dnia zwyczajowo obdarowujemy się wzajemnie drobnymi upominkami.

Taki miły, pełen atrakcji i upominków był ten dzień dla uczestników zajęć w świetlicy opiekuńczo - specjalistycznej w Niezabyszewie. Mikołajkowe popołudnie rozpoczęliśmy poczęstunkiem w restauracji Piwnica Pełna Smaków w Bytowie, a następnie odwiedziliśmy Jarmark Bożonarodzeniowy. Kolejną atrakcją był premierowy seans filmu ,,Nasze magiczne Encanto” w Kinie Albatros, gdzie na naszych podopiecznych czekały czapki Mikołaja, upominki oraz czekoladki. Miło było spędzić czas w bajkowo - mikołajkowym klimacie.

Zajęcia w świetlicy odbywają się w ramach projektu ,,Uczymy, bawimy, wspieramy” finansowanego przez Gminę Bytów.

Liczba odwiedzin: 387
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij