Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Konkurs ofert na zadanie pn. Prowadzenie dystrybucji żywności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Zarządzeniem nr 237/2021 burmistrza Bytowa z dnia 11 października 2021 ogłosza się otwarty konkurs ofert na zadanie pn. Prowadzenie dystrybucji żywności i działań o charakterze włączenia społecznego.
Szczegóły w załączonym poniżej pliku.

Informujemy, że 14 października br. rozpoczął się nabór przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na wsparcie wykonania zadania publicznego w 2021 r. Informacja o naborze oraz formularz zgłoszeniowy w plikach do pobrania.

W dniu 27.10.2021 r. ogłoszono informację o wyniku naboru przedstawicieli organizacji pozarządowych do komisji konkursowej opiniującej oferty złożone w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w 2021 r. W terminie do 22 października br. nie wpłynęło żadne zgłoszenie.

Zarządzeniem nr 266/2021 z dnia 27 października br. powołano komisję konkursową w celu opiniowania złożonych ofert w otwartym konkursie ofert na wsparcie wykonania zadania publicznego Gminy Bytów w 2021 roku oraz przyjęto regulamin pracy komisji konkursowej.

Zarządzeniem nr 279/2021 z dnia 9 listopada 2021 r. przyznano dotację na zadanie z zakresu pomocy społecznej "Prowadzenie dystrybucji żywności i działań o charakterze włączenia społecznego".

Pliki do pobrania:

Liczba odwiedzin: 102
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij