Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Kalendarz wydarzeń

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
{n_title2}

Jarmark wielkanocny: Jastrowi môltёch - zgłoszenia wystawców

23 marca 2024, 10:00 - 17:00
W sobotę, 23 marca 2024 roku w godzinach 10:00-17:00 odbędzie się Jarmark Wielkanocny w kaszubskiej odsłonie pn. Jastrowi môltёch.
Wydarzenie będzie miało miejsce w Szkole Podstawowej nr 2 przy ul. Domańskiego 13 w Bytowie.

Zapraszamy twórców ludowych, rękodzielników, reprezentacje WTZ do zgłoszenia swego udziału, jako wystawców. Warunkiem uczestnictwa jest przesłanie karty zgłoszenia do dnia 15 marca 2024 r. oraz dysponowanie towarem o tematyce wielkanocnej lub kaszubskiej.

Karty mogą zostać wysłane: pocztą (decyduje data wpływu), drogą mailową (podpisany skan/zdjęcie) na adres: promocja@bytow.com.pl, bądź dostarczone osobiście do siedziby Urzędu Miejskiego w Bytowie. Podpis na karcie zgłoszenia jest potwierdzeniem przyjęcia zasad regulaminu. Organizator poinformuje pisemnie, mailowo lub telefonicznie o przyjęciu zgłoszenia, bądź jego odrzuceniu najpóźniej w dniu 21.03.2024 r. oraz wskaże Wystawcom wyznaczone dla nich miejsce.

Organizator zapewnia stoisko o wymiarach 2,60m x 0,6m (w tym 2 stoły oraz 2 krzesełka).
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za uszkodzenia wystawianych przedmiotów przed, po i w trakcie trwania imprezy.
Organizator nie odpowiada za szkody spowodowane kradzieżą, wandalizmem, działaniem sił przyrody i innymi przyczynami losowymi.
Organizator nie ponosi odpowiedzialności za zakupione produkty, ewentualne reklamacje powinny być zgłaszane wyłącznie do sprzedawcy.

Informacji dodatkowych udziela:
Wydział Rozwoju Lokalnego i Promocji
tel. 59 821 55 61
email: promocja@bytow.com.pl

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 1440
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij