Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Koronawirus

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Informacja z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej

12 marca 2020
Szanowni Państwo! W związku z przypadkami występowania koronowirusa w Polsce, informuje się klientów Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bytowie o podjętych rozwiązaniach w celu zapobiegania i przeciwdziałania jego rozprzestrzenianiu, które obowiązują od dnia 13 marca 2020 r.
  1. Ogranicza się wizyty klientów w obiekcie Ośrodka do niezbędnego minimum, a bezpośrednie składanie korespondencji i dokumentów należy ograniczyć do sytuacji szczególnie uzasadnionych.
  2. Przyjmowanie klientów w godzinach urzędowania MOPS odbywać się będzie wyłącznie w pokoju nr 1 na parterze.
  3. Zachęca się, klientów aby sprawy urzędowe załatwiać drogą telefoniczną (59 822 5101), elektroniczną: mops-bytow@wp.pl lub jeżeli to możliwe w późniejszym terminie.
  4. Pracownicy socjalni i asystenci rodziny będą wykonywać pracę w terenie tylko w zakresie niezbędnym.
  5. Wypłaty gotówkowe dokonywane będą w kasie Ośrodka w godzinach od 10.00 - 14.00, po uprzednim dokonaniu weryfikacji klienta przy wejściu, przez pracownika MOPS (nie będzie możliwe wejście do budynku przed godz. 10.00).
  6. Maksymalna ilość osób, które zostaną wpuszczone jednorazowo do budynku to 4 osoby.
  7. Osoby przychodzące do Ośrodka proszone są o niezabieranie osób towarzyszących, w tym dzieci.

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 148
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij