Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Hotele i gastronomia

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Hotel Dana**

Kategoria: Hotele
Adres: 77-100 Bytów ul. Derdowskiego 1
Nr telefonu: (59) 822 28 47, (59) 822 60 47
HOTEL DANA to idealne miejsce na relaks dla osób ceniących komfort i wysoką jakość obsługi. Każdy, kto spędzi u nas chociaż jedną noc, w pełni zrozumie znaczenie słów: komfort i wygoda. Nowoczesny wystrój  wnętrz, pastelowa kolorystyka, dużo żywej zieleni wszystko to sprawi, że poczują się Państwo jak w domu. Hotel DANA oferuje pokoje z bezpłatnym internetem Wi-Fi, parkingiem oraz śniadaniem w cenie. Restauracja w hotelu serwuje najlepszą w mieście pizzę oraz kuchnię polską i regionalną. Hotel posiada również własną kwiaciarnię.
 
Oferujemy elegancko wyposażone pokoje jedno-, dwu-, trzy- i czteroosobowe z łazienką z  wanną lub z prysznicem, telefonem i telewizorem z płaskim ekranem z dostępem do kanałów cyfrowych telewizji kablowej. W pokojach mają Państwo wszystko co jest potrzebne do wypoczynku i pracy. Jasne, pastelowe pokoje o nowej, zmienionej aranżacji są wyposażone w udogodnienia oraz bezprzewodowy dostęp do internetu w standardzie Wi-Fi. HOTEL DANA dysponuje 28 miejscami noclegowymi. Na pewno podczas pobytu w naszym HOTELU docenią Państwo ciekawy wystrój pokoi, miłą obsługę oraz prawdziwe domowe śniadania.


Liczba odwiedzin: 1056
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij