Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Barwy klubu piłkarskiego w tle, treść w artykule - powiększ

Darmowe treningi dla ukraińskich dzieci

10 marca 2022
Akademia Młodych Wilków rusza z darmowymi treningami dla ukraińskich dzieci.
Akademia Młodych Wilków chce dać ukraińskim dzieciom szansę i miejsce na rozwój oraz aklimatyzację w nowym mieście, z dala od kraju, zwłaszcza w tym trudnym okresie. Miejsce, gdzie będą mogły zyskać przyjaźnie, poczuć się pewniej w nowym miejscu oraz zbierać pozytywne wspomnienia.

Zachęcamy osoby, które mają kontakt z ukraińskimi rodzinami do przekazania informacji o darmowych treningach w bytowskiej szkółce. Zapisy oraz dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem +48 699 250 810 oraz wysyłając wiadomość na mail akademia@bytoviabytow.pl.

Więcej informacji/Більше інформації: tiny.pl/94sl7

W każdy czwartek o 16:00 w sali przy ul. Sikorskiego 35 w Bytowie odbywają się darmowe zajęcia z judo. Obowiązuje strój sportowy. Należy się uprzednio skontaktować: tel. 570 475 746.

Liczba odwiedzin: 1345
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij