Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Canicuła vs. Centrum

7 kwietnia 2016
W niedziele 3 kwietnia nasz zespół w pierwszym meczu rundy wiosennej pokonał na własnym boisku Centrum Pelplin 7:2. Od 3 minut po rzucie wolnym prowadziły zawodniczki Centrum. Potem nasz zespół osiągnął dość sporą przewagę i mimo niewykorzystania kilku sytuacji i rzutu karnego Paulina Lublewska strzeliła 4 gole i do przerwy prowadziliśmy różnicą 3 bramek.

W niedziele 3 kwietnia nasz zespół w pierwszym meczu rundy wiosennej pokonał na własnym boisku Centrum Pelplin 7:2. Od 3 minut po rzucie wolnym prowadziły zawodniczki Centrum. Potem nasz zespół osiągnął dość sporą przewagę i mimo niewykorzystania kilku sytuacji i rzutu karnego Paulina Lublewska strzeliła 4 gole i do przerwy prowadziliśmy różnicą 3 bramek. Na początku drugiej połowy ponownie chwila dekoncentracji kosztowała nas bramkę. Jednak w ataku nadal skuteczna była Paulina Lublewska strzelając kolejne 3 gole. Trochę mniej szczęścia miały nasze napastniczki, które nie strzeliły goli choć były aktywne i stwarzały sytuację oraz zaliczyły asysty. Bramki Patrycji Zander sędzia nie uznał odgwizdując spalonego.

- Wykonaliśmy plan zdobywając trzy punkty w pierwszym meczu choć łatwo nie było. Musimy grać z większą koncentracją i dokładnością, a na pewno będzie lepiej. Zadowolony jestem z nowych zawodniczek, które dobrze wprowadziły się do drużyny.

CANICUŁA – CENTRUM Pelplin 7:2 (4:1)

Bramki: Paulina Lublewska  11, 24, 33, 34, 55, 63, 76 – Weronika Łobocka 3, Wiktoria Rąbała 47

CANICUŁA: Monika Łoś – Weronika Bloch, Monika Kropidłowska, Klaudia Wójcicka, Patrycja Przybylska, Patrycja Jankowska, Adriana Moskwińska (74 Kinga Waldowska), Paulina Kapeluch, Paulina Lublewska, Patrycja Zander, Oliwia Werra.