Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Biegali i Maszerowali o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie

9 lipca 2018
150 zawodników wzięło udział w V Biegu i Marszu Nordic Walking o Puchar Komendanta Powiatowego Policji w Bytowie, który odbył się w sobotę 7 lipca 2018 r. na trasie zagroda Styp-Rekowskich (Płotówko) – Góra Siemierzycka (256 n.p.m.) – zagroda Styp-Rekowskich o długości 8400-metrów.
Bieg wygrał Dawid Garski, który pokonał dystans 8,4-kilometrowej trasy w 30 minut i 33 sekundy.  Wśród kobiet najszybsza okazała się Justyna Janta- Lipińska z czasem 38:15. Marsz wygrał Edward Szudarski z czasem 59 minut i 10 sekund. W kategorii kobiet zwyciężyła Beata Komar z czasem  1:00:10.

Organizatorami biegu była Komenda Powiatowa Policji w Bytowie i Klub Biegacza GOCH w Bytowie. Organizatorzy dziękują wszystkim uczestnikom oraz osobą zaangażowanym w organizację biegu i akcję społeczną dla Kuby Jankowskiego.