Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Urząd Miejski
w Bytowie


Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Uśmiech na otwartej dłoni - powiększ

Obchody Światowego Dnia Adopcji

12 października 2023
9 listopada na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Adopcji.
To doskonała okazja, aby podkreślić, jak istotną rolę spełniają rodziny adopcyjne, podziękować im za miłość, wytrwałość i cierpliwość w wychowaniu dzieci.

Symbolem Światowego Dnia Adopcji jest „uśmiechnięta dłoń”. Dłoń jest symbolem pomocy, uśmiech oznacza radość, a razem mają symbolizować radość z nowej rodziny.

W ramach obchodów zachęcamy do „dzielenia się tym znakiem” np. w mediach społecznościowych, na portalach oraz poprzez osobiste uczestnictwo poprzez narysowanie go na dłoni. Ważne, by świadomość o wyjątkowej roli i wartości rodzicielstwa adopcyjnego była powszechna.

Pomorski Ośrodek Adopcyjny w Gdańsku wychodząc naprzeciw potrzebom osób rozważających rozpoczęcie procesu adopcyjnego organizuje w siedzibie swojej placówki w dniu 9 listopada Dzień Otwarty Ośrodka i w godz. 14:30-19:00 dostępni będą jego pracownicy.

Więcej informacji o powyższej placówce dostępnych jest na stronie Pomorskiego Ośrodka Adopcyjnego w Gdańsku pod linkiem www.poa-gdansk.pl.

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 1567
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij