Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Budżet obywatelski 2021

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Odstąpienie od budżetu obywatelskiego w 2021 roku

29 maja 2020
Zgodnie z § 3 ust. 2 uchwały Nr VII/63/2019 Rady Miejskiej w Bytowie z dnia 24 kwietnia 2019 r. w sprawie wymagań, jakie powinien spełniać projekt budżetu obywatelskiego w gminie Bytów, Rada Miejska w Bytowie powinna określić wysokość środków finansowych na realizację budżetu obywatelskiego w 2021 roku.
Jednak, w związku z wprowadzeniem stanu epidemii na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, wywołanej zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów, w celu ograniczenia rozprzestrzenia się COVID-19, proponuje odstąpienie w 2021 roku od realizacji projektu budżetu obywatelskiego w gminie Bytów, ponieważ częściowo nie możliwe jest wykonywanie czynności określonych w harmonogramie przeprowadzenia budżetu obywatelskiego w zakresie zgłaszania zadań oraz przeprowadzenia głosowania.

Ponadto znacznie uległy zmniejszeniu wpływu dochodów z podatku od osób fizycznych i prawnych, co bezpośrednio wpłynie na budżet gminy Bytów i spowoduje konieczność obniżenia kosztów bieżącej działalności.

Pliki do pobrania:


Liczba odwiedzin: 237
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij