Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Przebudowa budynku socjalnego przy ul. Przemysłowej 38 w zakresie dostosowania ogrzewalni dla bezdomnych do standardów funkcjonalnych

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Zmodernizowano ogrzewalnię przy ul. Przemysłowej

30 października 2020
We wtorek, 27 października 2020 r. dokonano odbioru inwestycji polegającej na przebudowie i zmianie zamierzonego sposobu użytkowania części pomieszczeń budynku socjalnego na ogrzewalnię, zlokalizowanego w Bytowie przy ul. Przemysłowej na działce nr 20/2 obręb 100 Bytów.
Pomieszczenia ogrzewalni zyskały więcej powierzchni, powstały odrębne toalety dla kobiet i mężczyzn wraz z prysznicem, pomieszczenia dla obsługi placówki, a także kuchenne pomieszczenie socjalne. Prace remontowe wykonano w taki sposób i w takim standardzie, aby pomieszczenia ogrzewalni spełniały przepisy rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Socjalnej.

Koszt inwestycji to ok. 700 000 zł, dofinansowanie stanowi 45% kosztów kwalifikowalnych.
Wykonawcą prac była firma E & M Marcin Maliszewski, a inspektorem nadzoru był Marek Wantoch Rekowski.

Zadanie polegające na przebudowie i zmianie zamierzonego sposobu użytkowania części pomieszczeń budynku socjalnego na ogrzewalnię zostało dofinansowane przez Bank Gospodarstwa Krajowego w ramach Funduszu Dopłat.

Liczba odwiedzin: 225
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij