Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Koronawirus


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
23 listopada 2020
Od 16 listopada 2020 r. usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” i nowy model obsługi podatników jest już dostępny w całym kraju. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zwiększy to bezpieczeństwo podatników i komfort przy załatwianiu spraw.


23 listopada 2020
Każdego dnia rośnie liczba osób objętych kwarantanną domową. To osoby, które miały kontakt z ludźmi zakażonymi koronawirusem.


19 listopada 2020
Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przygotowało zestawienie zasad jakich powinni przestrzegać dla swego bezpieczeństwa zwłaszcza seniorzy.


13 listopada 2020
Opracowanie wytycznych związane jest z koniecznością zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania zachorowań na COVID-19.


9 listopada 2020
Osocze jest kluczowe w leczeniu pacjentów z niewydolnością oddechową, a Centra Krwiodawstwa nie dysponują zapasami. Zachęcamy ozdrowieńców do oddawania osocza. Od 9.11.2020 r. można to zrobić także w Słupsku.


5 listopada 2020
w sprawie wprowadzenia ograniczeń w obsłudze bezpośredniej w Urzędzie Miejskim w Bytowie w związku z wystąpieniem stanu epidemii.


5 listopada 2020
Informujemy, że zgodnie z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury, w okresie od 7 do 29 listopada 2020 r. Biblioteka Miejska w Bytowie (siedziba główna i Filia) będzie nieczynna.


5 listopada 2020
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku uczestniczy w ogólnopolskim programie pobierania osocza od ozdrowieńców, którzy w ostatnim czasie przebyli COVID-19 oraz od osób, które przebyły bezobjawowe zakażenie SARS-CoV-2 (Koronawirus).


4 listopada 2020
Najlepsze metody walki z wirusem to odosobnienie, izolacja, kwarantanna oraz unikanie dużych skupisk ludzkich, a także przestrzeganie zasad bezpieczeństwa. Prognozy pokazują, że brak nowych zasad i środków bezpieczeństwa niesie ze sobą ryzyko wysokiego wzrostu zachorowań i śmierci dodatkowych tysięcy osób.


30 października 2020
By w okresie Wszystkich Świętych nie narażać dużej grupy osób na zarażenie się koronawirusem w drodze i na cmentarzu podjęto decyzję o zamknięciu cmentarzy w dniach 31 października oraz 1 i 2 listopada.


Liczba odwiedzin: 6300
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Zamknij