Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Koronawirus


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
18 grudnia 2020
Rząd przedłuża etap odpowiedzialności i wprowadza dodatkowe ograniczenia. Wszystko po to, aby przerwać transmisję COVID-19 i jak najszybciej wrócić do normalności. Nowe zasady bezpieczeństwa będą obowiązywały od 28 grudnia 2020 r. do 17 stycznia 2021 r., czyli do końca przerwy szkolnej. Co się zmieni?


23 listopada 2020
Po analizie danych dotychczasowych zachorowań, rząd przedstawił kompleksowy plan i jasne założenia na nadchodzące 100 dni. Pozwoli to łatwiej dostosować się do epidemicznej rzeczywistości – zarówno tej gospodarczej, jak i społecznej. Została podjęta decyzja o otwarciu sklepów i usług w galeriach handlowych – będą musiały one działać w zaostrzonym reżimie sanitarnym. Ferie zimowe odbędą się w całym kraju w tym samym terminie, jednak uczniowie nie wyjadą na zimowiska. Dalsze rozluźnianie restrykcji lub ich zaostrzenie zależy od naszego odpowiedzialnego zachowania, które przekłada się na liczbę zachorowań.


23 listopada 2020
Od 16 listopada 2020 r. usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” i nowy model obsługi podatników jest już dostępny w całym kraju. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zwiększy to bezpieczeństwo podatników i komfort przy załatwianiu spraw.


23 listopada 2020
Każdego dnia rośnie liczba osób objętych kwarantanną domową. To osoby, które miały kontakt z ludźmi zakażonymi koronawirusem.


19 listopada 2020
Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej przygotowało zestawienie zasad jakich powinni przestrzegać dla swego bezpieczeństwa zwłaszcza seniorzy.


13 listopada 2020
Opracowanie wytycznych związane jest z koniecznością zapobiegania, przeciwdziałania i zwalczania zachorowań na COVID-19.


9 listopada 2020
Osocze jest kluczowe w leczeniu pacjentów z niewydolnością oddechową, a Centra Krwiodawstwa nie dysponują zapasami. Zachęcamy ozdrowieńców do oddawania osocza. Od 9.11.2020 r. można to zrobić także w Słupsku.


5 listopada 2020
w sprawie wprowadzenia ograniczeń w obsłudze bezpośredniej w Urzędzie Miejskim w Bytowie w związku z wystąpieniem stanu epidemii.


5 listopada 2020
Informujemy, że zgodnie z decyzją Rządowego Zespołu Zarządzania Kryzysowego o czasowym zamknięciu instytucji kultury, w okresie od 7 do 29 listopada 2020 r. Biblioteka Miejska w Bytowie (siedziba główna i Filia) będzie nieczynna.


5 listopada 2020
Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Gdańsku uczestniczy w ogólnopolskim programie pobierania osocza od ozdrowieńców, którzy w ostatnim czasie przebyli COVID-19 oraz od osób, które przebyły bezobjawowe zakażenie SARS-CoV-2 (Koronawirus).


Liczba odwiedzin: 8080
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij