Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Ankieta online
14 kwietnia 2022
Instytut Rozwoju Wsi i Rolnictwa Polskiej Akademii Nauk szuka odpowiedzi na pytanie, jak pandemia wpłynęła na życie: rodzinne, zawodowe, społeczne Polaków.


Polsko-ukraińska flaga, napis
14 kwietnia 2022
Centrum Edukacji Nauczycieli we współpracy z Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli w Słupsku realizować będzie kurs j. polskiego dla nauczycieli z Ukrainy finansowany ze środków samorządu województwa pomorskiego.


14 kwietnia 2022
Informujemy, że Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych (PSZOK), funkcjonujący przy ul. Wybickiego 4a w Bytowie będzie czynny:


Napis Święto Chrztu Polski, w literach obraz przedstawiający chrzest, data, biały orzeł
14 kwietnia 2022
Święto ma na celu „upamiętnienie chrztu Polski dokonanego 14 kwietnia 966 r., zważywszy na doniosłość decyzji Mieszka I, cywilizacyjną wagę tego wydarzenia, kluczowe znaczenie dla rozwoju naszej Ojczyzny, a jednocześnie znikomą obecność tego historycznego faktu w społecznej świadomości”.


Logo Polskiego Towarzystwa Genealogicznego
13 kwietnia 2022
Trwa nabór uczestników do II i III edycji warsztatów Z POMORSKĄ GENEALOGIĄ NA TY.


Plakat targów
13 kwietnia 2022
Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego serdecznie zaprasza na XI Wiosenne Targi Ogrodnicze, które odbędą się w dniach 23 i 24 kwietnia 2022 r. w Starym Polu k/Malborka.


Rodzice z dziećmi idą na spacer
13 kwietnia 2022
Zarząd Rybackiej Lokalnej Grupy Działania „Pojezierze Bytowskie” zaprasza rodziny z dziećmi na wiosenny piknik integracyjny połączony z wiosennym sprzątaniem siedziby RLGD w Łupawsku.


Plakat informujący o webinarze w barwach ukraińskich
13 kwietnia 2022
Zapraszamy serdecznie do udziału w “Pomorskich spotkaniach on-line dla mieszkańców goszczących osoby uciekające przed wojną”. Spotkania będą się odbywać raz w tygodniu, w czwartki na platformie zoom.


Poradnik w tle kolory militarne
12 kwietnia 2022
W poradniku w prosty sposób wyjaśniono, jak przygotować się do funkcjonowania/działania w sytuacji kryzysowej – co zrobić, by uniknąć zagrożenia i jak się zachować podczas jego wystąpienia.


Logo Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej
12 kwietnia 2022
Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni prognozuje przymrozki/1 od godz. 23:00 dnia 12.04.2022 do godz. 08:00 dnia 13.04.2022.


Liczba odwiedzin: 147323
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij