Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Gitara, saksofon, treść w artykule
6 czerwca 2022
Bytowskie Centrum Kultury w Bytowie zaprasza na koncert instrumentalny uczniów BCK, który odbędzie się we wtorek, 8 czerwca 2022 r. o godz. 16:30.


Strażacy podczas zawodów, treść w artykule
6 czerwca 2022
Zarząd Miejsko - Gminny Związku Ochotniczych Straży Pożarnych w Bytowie, Burmistrz Bytowa oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Niezabyszewie zapraszają na gminne zawody sportowo- pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Bytów.


Zielony powiat napis
3 czerwca 2022
Powiat Bytowski organizuje Piknik Ekologiczny dla dzieci z terenu powiatu bytowskiego, z okazji Światowego Dnia Ochrony Środowiska.


2 czerwca 2022
Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Bytowie, w ramach realizacji projektu pn. „Senio-RITA-Rehabilitacja, Integracja, Teleopieka i Asystentura dla seniorów, niepełnosprawnych, przewlekle chorych oraz ich opiekunów w powiecie bytowskim”, kieruje zapytanie ofertowe na:


1 czerwca 2022
„Dzięki temu, że różnimy się między sobą rozwija się kultura, rozwija się społeczeństwo i rozwija się nauka, bowiem każdy z nas jest w czymś bardzo dobry.” Prof. J. ...


Zdjęcie grupowe uczniów szkoły
1 czerwca 2022
We wtorek, 31 maja 2022 r. o godz. 9:00 w Szkole Podstawowej w Gostkowie odbyła się uroczystość Dzień Kaszubski, który był jednocześnie okazją do promocji VI części książki "Bycio herbu Kasztan. U Wojsława".


Wspólne zdjęcie
1 czerwca 2022
Nie tylko teatr, kino czy muzeum może być formą integracji uczestników projektu Senio-RITA.


Logo IMGW
1 czerwca 2022
Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni prognozuje burze z gradem/1 od godz. 11:00 dnia 01.06.2022 do godz. 20:00 dnia 01.06.2022.


Krople wody, treść w artykule
1 czerwca 2022
W związku z prognozowanym na czerwiec wystąpieniem niżówki hydrogeologicznej państwowa służba hydrogeologiczna wprowadza stan zagrożenia hydrogeologicznego dla województwa wielkopolskiego i pomorskiego oraz wschodniej części województwa zachodniopomorskiego i północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego.


Tablica z promesą, treść w artykule
1 czerwca 2022
Gmina Bytów otrzymała dotację w wysokości 9 995 000,00 PLN z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych na realizację inwestycji pn. „Budowa dróg na Osiedlu Kompozytorów w Bytowie”.


Liczba odwiedzin: 183118
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij