Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
4 maja 2017
W dniach od 24 do 28 kwietnia 2017 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Bytowie trwał tydzień ekologiczny pod nazwą "Moja Ekolandia – w trosce o naszą Ziemię”. Każdego dnia miało miejsce inne działanie proekologiczne.


2 maja 2017
Dzisiaj 2 maja 2017 r. w okolicach ul. Nad Borują w Bytowie przybłąkał się pies. Własciciela prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 503 507 566


2 maja 2017
Gmina Bytów i Bytowskie Centrum Kultury organizuje kino dla seniorów, prezentując wybór wartościowych filmów z ostatnich lat, które poruszają za serce i skłaniają do namysłu. W programie znajdują się zarówno niezwykle dowcipne komedie, jak i pouczające dramaty. Każdą projekcję otwiera ok. 30-minutowa prelekcja.


28 kwietnia 2017
Prywatne Centrum Edukacyjne „Marmołowski” s. c. Alicja Marmołowska, Ewa Marmołowska rozpoczyna realizację II edycji projektu pn. „Akademia Zatrudnienia”, który jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Do udziału w projekcie zapraszamy osoby, które są mieszkańcami powiatu bytowskiego, kościerskiego i lęborskiego, mają co najmniej 30 lat i są zarejestrowane jako bezrobotne. W szczególności zapraszamy do zgłaszania osoby o niskich kwalifikacjach, z niepełnosprawnościami, długotrwale bezrobotne oraz kobiety i osoby po 50 roku życia.


28 kwietnia 2017
Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze Słupi zaprasza do Szkoły Liderów Przedsiębiorczości Społecznej: przedstawicieli/ki przedsiębiorstw społecznych i instytucji publicznych, lokalnych animatorów/ki, wolontariuszy/ki oraz członków/inie grup nieformalnych/grup inicjatywnych a także tych, którzy/e chcą wzmocnić swoje kompetencje liderskie i poszerzyć wiedzę z obszaru ekonomii społecznej.


28 kwietnia 2017
Głos Pomorza razem z Urzędem Miejskim i Starostwem Powiatowym w Bytowie organizuje 1 czerwca 2017 r. zawody rowerkowe dla dzieci w wieku od 3 do 10 lat. Można już zapisywać dzieci. To pierwsza edycja prestiżowych zawodów „Głosu Pomorza” w Bytowie.


27 kwietnia 2017
Zadaniem uczestników konkursu, jest zaproponowanie wzoru maskotki nadleśnictwa. Projekt powinien nawiązywać do bytowskich lasów, może zostać wykonany dowolną techniką, wraz z ewentualnym zwymiarowaniem. Prace należy przekazać do nadleśnictwa w terminie do 31. maja 2017 r.


27 kwietnia 2017
24 kwietnia 2017 r. w Szkole Podstawowej w Gostkowie obchodzono Dzień Ziemi. Najpierw uczniowie obejrzeli teatrzyk kukiełkowy przygotowany przez uczennice klasy szóstej. Następnie klasy wzięły udział w konkursie przyrodniczo – ekologicznym i zabawach sportowych na sali gimnastycznej, w których mieli okazję sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności.


27 kwietnia 2017
W dniach 21–23.04.2017 roku w Lublinie odbyły się Mistrzostwa Polski w badmintonie dla Juniorów i Młodzieżowców. Klub UKS „Dwójka” Bytów miał swoją przedstawicielkę Anetę Niklas w kategorii juniorek w grze pojedynczej i podwójnej. Na mistrzostwa Aneta Niklas pojechała z szansą wywalczenia choćby jednego medalu, patrząc na jej ostatnie wyniki z przed dwóch tygodni, jakie były podczas Grand Prix Polski w Katowicach, gdzie zdobyła dwa medale.


27 kwietnia 2017
Mieszkańców gminy Bytów zainteresowanych udziałem w konkursie organizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku pn. „Czyste powietrze Pomorza” (edycja 2017), w zakresie modernizacji źródeł energii cieplnej informujemy, że wydłużony został termin składania wniosków o dofinansowanie do 12 maja 2017 r. do godz. 15:00.


Liczba odwiedzin: 154865
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij