Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
25 maja 2017
Gmina Bytów wspólnie z Powiatem Bytowskim realizowała inwestycję polegającą na remoncie chodnika w drodze powiatowej nr 1804G ul. Kąpielowej i 1800G ul. Wieża Wodna w Bytowie. Zakres zadania obejmował wymianę nawierzchni istniejącego chodnika z kostki betonowej na długości 356 mb o zmiennej szerokości 2,0 – 1,5 m.


25 maja 2017
30 maja jest obchodzony Światowy Dzień Moczenia Nocnego. Problem moczenia nocnego dotyczy bardzo dużej grupy dzieci i jest drugim najczęstszym, po schorzeniach układu oddechowego, przewlekłym zaburzeniem. Rozpoznanie jego jest wciąż niewielkie i trudne ze względu na lekceważenie objawów ze strony rodziców oraz brak należytej uwagi ze strony lekarza. Wczesna diagnostyka oraz wdrożenie odpowiedniego postępowania w zakresie moczenia nocnego, może uchronić dziecko przed zaburzeniami sfery emocjonalnej i społecznej oraz ewentualnymi wadami rozwojowymi w obrębie układu moczowego.


25 maja 2017
Informacja turystyczna w Bytowie zaprasza mieszkańców Bytowa oraz turystów odwiedzających gminę Bytów na Magiczny Spacer z przewodnikiem "Wśród baśni i legend". Spacer odbędzie się w piątek, 2 czerwca 2017 r. o godz. 17:00.


24 maja 2017
W dniu 20 maja 2017 r. na Rynku Miejskim w Bytowie odbyły się Targi Ogrodnicze. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem mieszkańców.


24 maja 2017
W dniach od 19 do 21 maja 2017 r. w Białymstoku odbyły się Mistrzostwa Polski w kategorii Młodzik Młodszy w badmintonie. Jako jedyną naszą zawodniczką w tych Mistrzostwach Polski była Anna Radtke. Ania zagrała w dwóch grach pojedynczej jak i podwójnej z Julią Bajerską z UKS Bursztyn Gdańsk.


24 maja 2017
Ministerstwo Sportu i Turystyki, Pomorska Federacja Sportu w Gdańsku i Pomorski Związek Badmintona byli organizatorami turnieju dla dzieci i młodzieży pod nazwą „BADMINTON u Wybrzeża Bałtyku” w Gdańsku w dniu 21.05.2017 r. Na badmintonowy turniej do Gdańska wraz z rodzicami i opiekunem Jerzym Saldatem wybrało się sześcioro młodych zawodników „dwójki” Bytów.


24 maja 2017
Słupska Izba Przemysłowo-Handlowa podjęła inicjatywę organizacji profesjonalnych targów pn. „Edukacja i Praca – Spotkanie Aktywnych”. Zapraszamy osoby poszukujące pracy, zamierzające podjąć działalność gospodarczą oraz młodzież, która zastanawia się nad wyborem szkoły i przyszłego zawodu. Do zainteresowanych skierowane zostaną za pośrednictwem wystawiających się firm i szkół konkretne oferty pracy oraz nauki zawodów.


23 maja 2017
W dniach 18-21 maja 2017 r. w Bytowie gościliśmy delegację z miasta partnerskiego Markaryd w Szwecji. Celem tegorocznej wizyty była wymiana doświadczeń w zakresie polityki społecznej ze szczególnym uwzględnieniem działań prowadzonych na rzecz osób starszych w partnerskich gminach. Bytów odwiedził już po raz trzeci burmistrz Markaryd – Bengt Germundsson. Towarzyszyły mu osoby zajmujące się realizacją polityki senioralnej w Szwecji.


23 maja 2017
o wydaniu decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej pn. „Budowa drogi pieszo-rowerowej pn.: Lobeliowa trasa rowerowa".


23 maja 2017
Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie zorganizowali i przeprowadzili XVIII edycję turnieju pn. „Prewencja, ale inaczej”. Zawody odbyły się 19 maja w Szkole Podstawowej w Niezabyszewie. W finale powiatowym udział wzięło 11 drużyn ze szkół podstawowych oraz 7 ekip z gimnazjów.


Liczba odwiedzin: 156104
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij