Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
7 czerwca 2017
30 maja 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 1 w Bytowie odbyło się wręczenie nagród w konkursach plastycznych organizowanych przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów.


6 czerwca 2017
Mianem budżetu obywatelskiego określa się proces decyzyjny, w ramach którego mieszkańcy współtworzą budżet gminy i współdecydują o dystrybucji części środków publicznych, wydzielonych na realizację zadań własnych gminy Bytów, poprzez zgłaszanie do realizacji zadań przez mieszkańców i uprawnione podmioty z gminy Bytów. Realizacja projektu ma na celu zaangażowanie mieszkańców w proces zarządzania gminą, łączenie elementów demokracji bezpośredniej i przedstawicielskiej oraz bezpośrednie współdecydowanie o sprawach gminy Bytów.


6 czerwca 2017
11 czerwca 2017 roku w Szemudzie w Gminnym Centrum Kultury Sportu i Rekreacji, odbędzie się turniej sportowy o Mistrzostwo Polski. Będzie to wielkie święto Polskiej Baśki sportowej.


6 czerwca 2017
Stowarzyszenie Kobiet na Rzecz Kobiet i Rodziny zaprasza w niedzielę, 18 czerwca 2017 r. na Rodzinny Piknik Charytatywny, który odbędzie się na bytowskim zamku.


6 czerwca 2017
Zarząd Miejsko-Gminny ZOSP RP w Bytowie, burmistrz Bytowa oraz Ochotnicza Straż Pożarna w Pomysku Wielkim zapraszają na zawody sportowo-pożarnicze jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Bytów, które odbędą się w dniu 10 czerwca 2017 r. (sobota) o godz. 10:00 w miejscowości Pomysk Wielki.


5 czerwca 2017
Uczestnicy zajęć świetlicy opiekuńczo-specjalistycznej w Niezabyszewie tegoroczny Dzień Dziecka spędzili w Kompleksie Basenowo – Rekreacyjnym ,,Nimfa” w Bytowie.


5 czerwca 2017
We wtorek, 30 maja 2017 r. dzieci ze świetlicy opiekuńczo – specjalistycznej w Gostkowie z okazji Dnia Matki przygotowały program słowno – muzyczny dla swoich Mam.


5 czerwca 2017
Na mocy Uchwały nr XXVIII/296/2017 Rady Miejskiej w Bytowie z dnia 29 marca 2017 roku, 3 czerwca 2017 r. delegacja z przedstawicielem miasta burmistrzem Jackiem Czapiewskim podpisała umowę o współpracy z litewskim miastem Taurage. Ze strony litewskiej umowę podpisał burmistrz Taurage Sigitas Mičiulis.


5 czerwca 2017
W piątek, 2 czerwca 2017 r. w ramach Dnia Dziecka Informacja turystyczna w Bytowie we współpracy z Fundacją Parasol i Urzędem Miejskim zorganizowała krótki spacer po Bytowie dla najmłodszych mieszkańców Bytowa z rodzicami oraz turystów.


5 czerwca 2017
W niedzielę, 4.06.2017 roku do rywalizacji po turnieju amatorów przystąpiło 20 rodzin, aby spróbować swoje umiejętności na korcie badmintonowym. Organizatorem również był miejscowy klub działający przy Szkole Podstawowej nr 2 w Bytowie UKS „Dwójka” Bytów.


Liczba odwiedzin: 154857
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij