Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
13 czerwca 2017
Od 1 czerwca 2017 r. Centrum Szkoleniowe MASTERLANG realizuje dla mieszkańców województwa pomorskiego dofinansowane z Unii Europejskiej kursy językowe.


13 czerwca 2017
W sobotę, 10 czerwca 2017 roku o godz. 10.00 w Pomysku Wielkim odbyły się gminne zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z terenu gminy Bytów.


13 czerwca 2017
Gmina Bytów mając na uwadze konieczność stałego polepszania warunków życia mieszkańców, przystąpiła do wykonania zadania pn.: Inwentaryzacja wyrobów zawierających azbest na terenie Gminy Bytów, dotycząca osób fizycznych i prawnych.


12 czerwca 2017
W Placówce Wsparcia Dziennego, która funkcjonuje przy ul. Miłej 26a w Bytowie odbyła się uroczystość z okazji Dnia Matki. Uczestnicy zajęć przygotowali dla Mam program słowno–muzyczny.


12 czerwca 2017
1 czerwca 2017r. uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie obejrzeli film pt. „Kacper i Emma na safari”. Było to możliwe dzięki realizacji zadania „Z ekologią na ty” realizowanego przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów.


12 czerwca 2017
W piątek, 30.06.2017 r. o godzinie 16:00 na boisku wielofunkcyjnym, Orliku przy Gimnazjum nr 1 odbędzie się Turniej Tenisa Z Okazji Dni Bytowa dla dzieci i młodzieży, na który serdecznie zaprasza organizator: animator sportu Tomasz Piekarski, Tenis Klub Bytów.


9 czerwca 2017
Fundacja Rozwoju Lokalnego „PARASOL” zaprasza do udziału w bezpłatnym projekcie pn.: „Aktywizacja społeczno-zawodowa osób niepełnosprawnych z gmin powiatu bytowskiego charakteryzujących się ponadprzeciętnym wykluczeniem społecznym”.


9 czerwca 2017
W czwartek, 8 czerwca 2017 r. w kinie „Albatros” Bytowskiego Centrum Kultury w Bytowie odbył się seans filmowy połączony z prelekcją z cyklu KinoSzkoła Seniora.


8 czerwca 2017
6 czerwca 2017 grupa uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Bytowie wybrała się do Swołowa. Tam, w Muzeum Kultury Ludowej Pomorza, wzięli udział w warsztatach edukacyjnych pod hasłem ,,100 lat – Zatrzymany czas, czyli życie w wiejskiej zagrodzie na początku XX wieku”.


7 czerwca 2017
W serwisie http://bytow.polski-cmentarz.pl/grobonet/start.php znajdują się wszystkie niezbędne informacje dotyczące cmentarzy komunalnych położonych w Bytowie przy ul. Gdańskiej i Rzepnicy ul. Ks. J. Popiełuszki.


Liczba odwiedzin: 156100
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij