Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
27 czerwca 2017
To były dwa bardzo owocne tygodnie w sukcesy młodych artystów z Bytowskiego Centrum Kultury. W czasie kiedy zespół Kaszubski był w Taurogach na Litwie najmłodsi podopieczni wzięli udział w dniach 3-4 czerwca w XX Jubileuszowym Festiwalu o „Bursztynowe Słoneczko” w Ustce.


Czyste powietrze Pomorza (edycja 2017)<br />
UWAGA - termin rozstrzygnięcia konkursu wydłużony !!!<br />
<br />
 
27 czerwca 2017
Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku informuje, że termin rozstrzygnięcia konkursu na dofinansowanie modernizacji źródeł energii cieplnej pn. Czyste powietrze Pomorza (edycja 2017), pierwotnie planowany na 23 czerwca 2017 r., został wydłużony. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi nie później niż do dnia 31 sierpnia 2017 r.


26 czerwca 2017
W sobotę, 24 czerwca 2017 r. o godz. 9 rano przy Punkcie Informacji Turystycznej w Rekowie zebrała się grupa miłośników pieszych wycieczek, która wyruszyła na szlak Atrakcje przyrodnicze okolic Rekowa. Grupie przewodziła Katarzyna Schuetza, która prowadzi sezonowy punkt IT nad jeziorem Wiejskim.


26 czerwca 2017
Przedszkole nr 1 w Bytowie otrzymało od Oficyny MM z Poznania Certyfikat „Przedszkola z Pasją” za uczenie i wychowywanie z pasją, realizowanie ciekawych inicjatyw i oryginalnych pomysłów, a także za wyróżnianie się na tle innych placówek przedszkolnych.


26 czerwca 2017
671. urodziny naszego miasta będziemy świętować zgodnie z tradycją w drugi weekend lipca, czyli tym razem w dniach 7-9 lipca. W tym roku zagrają AGNIESZKA CHYLIŃSKA, Grubson, Gromee, Ewelina Lisowska, C-BooL i inni!


26 czerwca 2017
W sobotę, 24.06.2017 r. w sali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Bytowie odbył się Trio Basket dla młodzieży szkolnej. Statuetkę "Super Jump" otrzymała Natalia Gawrońska, jako najlepsza zawodniczka bytowskiej drużyny "Jump" w Północnej Lidze Licealnej Koszykówki Kobiet w sezonie 2016/2017.


23 czerwca 2017
Dziś po uroczystych apelach i akademiach, rozdaniu świadectw i pożegnaniu z kolegami i koleżankami oraz nauczycielami, uczniowie bytowskich szkół rozpoczęli upragnione wakacje.


22 czerwca 2017
Gmina Bytów złożyła w Urzędzie Marszałkowskim w Gdańsku wniosek o dofinansowanie ze środków unijnych budowy ścieżki pieszo – rowerowej na trasie Bytów – Mała Wieś w ramach projektu pn. „Zrównoważone edukacyjne i turystyczne udostępnienie unikatowych w skali kraju jezior lobeliowych”.


22 czerwca 2017
Centrum Zarządzania Kryzysowego Wojewody w Gdańsku przekazuje ostrzeżenie meteorologiczne nr 48 wydane przez Biuro Meteorologicznych Prognoz Morskich w Gdyni.


22 czerwca 2017
Uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 1 w Bytowie od kwietnia do czerwca 2017 r. uczestniczyli w realizacji zadania pt. „Z EKOLOGIĄ NA TY”. Zadanie przygotowane i realizowane było przez Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Zawsze Razem” przy wsparciu finansowym Gminy Bytów. Uczniowie w tym czasie realizowali liczne działania.


Liczba odwiedzin: 154862
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij