Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
4 lipca 2017
Bytowiacy kolejny już raz uczestniczyli w Zjeździe Kaszubów. W minioną sobotę spora grupa mieszkańców naszego miasta w godzinach porannych wyruszyła pociągiem „Transcassubia” z bytowskiego dworca na XIX zjazd, który odbywał się w Rumi.


3 lipca 2017
Kampanie pn. „Zachowaj Trzeźwy Umysł” „Rodzina na TAK” „Reaguj na przemoc” realizowane były w Szkole Podstawowej w Gostkowie od kwietnia 2017 r. do czerwca 2017 r. Objętych działaniem zostało 125 uczniów szkoły i oddziałów przedszkolnych, ich rodzice i rodziny.


3 lipca 2017
W dniach 29 – 30 czerwca w Gdańsku odbyła się konferencja pn. „Miasta integrujące. Integracja=bezpieczeństwo”. Szczególnym wydarzeniem konferencji było podpisanie Deklaracji partnerstwa samorządowego na rzecz integracji imigrantów „Przyjazne i bezpieczne Pomorze”.


3 lipca 2017
Obwieszczenie Burmistrza Bytowa o konsultacjach z mieszkańcami gminy Bytów dotyczących technologii budowy ścieżki pieszo-rowerowej na trasie Bytów - Pomysk Wielki - Mała Wieś


Foto: K. Rolbiecki
3 lipca 2017
Informacja Turystyczna Podzamcze w Bytowie zaprasza w lipcu na piątkowe wycieczki po Bytowie z przewodnikiem. Pierwsza wycieczka pt. ,,Początki miasta" odbędzie się już 7 lipca, czyli w pierwszy dzień obchodów Dni Bytowa.


3 lipca 2017
Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku zaprasza wszystkie osoby zainteresowane pozyskaniem Funduszy Europejskich do Mobilnego Punktu Informacyjnego (MPI). Bezpłatne konsultacje odbędą się 7 lipca 2017 r. (piątek), w Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie, ul. Podzamcze 34, w godzinach 09:00-11:30.


30 czerwca 2017
Zarządzeniem Burmistrza Bytowa postanawia się przeprowadzić konsultacje społeczne z mieszkańcami gminy Bytów w sprawie zebranie opinii na temat technologii budowy ścieżki pieszo - rowerowej na trasie Bytów - Pomysk Wielki - Mała Wieś.


29 czerwca 2017
W dniach od 5 do 8 czerwca 2017 roku, czternastu uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego w Bytowie uczestniczyło w zajęciach pn. Jak organizować czas bez uzależnień.


27 czerwca 2017
26 czerwca 2017 r. w Bytowie gościliśmy grupę nauczycieli z polskich szkół na Wileńszczyźnie. Wraz z nauczycielami do Bytowa przyjechał prezes Stowarzyszenia Nauczycieli Szkół Polskich na Litwie „Macierz Szkolna” Józef Kwiatkowski.


27 czerwca 2017
Celem programu stypendialnego jest wspieranie najlepszych w Polsce młodych specjalistów w ochronie środowiska, a także możliwość wzbogacenia wiedzy zdobytej na studiach o praktyczne doświadczenia.


Liczba odwiedzin: 154883
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij