Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności


Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj
Wybierz kryteria fitrowania:
Poświęcenie nowego auta
1 kwietnia 2022
1.04.2022 r. w Urzędzie Miejskim w Bytowie dokonano poświęcenia nowo zakupionego samochodu ciężarowego Volkswagen VW Crafter.


Uśmiechnięte panie z koła gospodyń wiejskich
1 kwietnia 2022
Od 1 kwietnia do 30 września 2022 r. potrwa nabór wniosków o przyznanie pomocy finansowej z budżetu państwa na realizację celów statutowych Kół Gospodyń Wiejskich.


1 kwietnia 2022
Grupa artystyczna z Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Bytowie z własnej inicjatywy przygotowała program, którym pragnie wspierać swoich nowych przyjaciół z Ukrainy.


Pilot w ręce, nazwa programu
31 marca 2022
Ruszył nowy rządowy program dofinansowania w związku ze zmianą standardu nadawania telewizji naziemnej.


Książeczka wojskowa
31 marca 2022
W dniach od 4 do 8 kwietnia 2022 r. w Bytowie zostanie przeprowadzona kwalifikacja wojskowa.


30 marca 2022
Informujemy, że od dnia 30.03.2022 (środa) nastąpi zmiana organizacji ruchu na ul. Śródmiejskiej oraz ul. Górnej w Bytowie.


Plakat z danymi teleadresowymi, treść w artykule
30 marca 2022
W Kaszubskim Inkubatorze Przedsiębiorczości w Bytowie prowadzi działalność punkt konsultacyjno-informacyjny programu „Czyste powietrze”. Poniżej obowiązujący aktualny harmonogram obsługi zainteresowanych.


Uczestnicy konkursu ekologicznego z nagrodami
30 marca 2022
25 marca 2021 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Kołczygłowach odbył się XVI Powiatowy Konkurs Ekologiczny realizowany w ramach projektu „POWIAT BYTOWSKI ZIELONYM POWIATEM” współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” dla uczniów szkół podstawowych z terenu naszego powiatu.


Bytowska stacja ładowania elektryków
30 marca 2022
Informujemy, że stacja ładowania pojazdów elektrycznych, zlokalizowana na parkingu przy ulicy Dworzec 2 w Bytowie została udostępniona użytkownikom.


Osiem obrazów pzredstawiających uprawy ekologiczne
29 marca 2022
Nagrody mają wyróżnić najlepsze i najbardziej innowacyjne podmioty ekologiczne przyczyniające się do zmniejszenia wpływu rolnictwa na środowisko i klimat, a także do realizacji unijnej strategii na rzecz bioróżnorodności 2030 i strategii „od pola do stołu”. Po raz pierwszy nagrody te zostaną przyznane w 2022 r.


Liczba odwiedzin: 147327
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij