Oficjalny portal Urzędu Gminy w Bytowie

Aktualności

Powiększ tekst Zmniejsz tekst ‹‹ powrót Drukuj

Strojenie choinki w Urzędzie Miejskim w Bytowie

6 grudnia 2021
6 grudnia 2021 r. dwie grupy przedszkolaków zawitały w Urzędzie Miejskim w Bytowie, by przystroić bożonarodzeniowe drzewka w korytarzu urzędu.
Dzieci z grup "Tygryski" z Przedszkola nr 1 w Bytyowie oraz "Motylki" z Przedszkola nr 2 w Bytowie przyniosły ze sobą wiele własnoręcznie wykonanych ozdób, które teraz pięknie prezentują się na choince. Po wykonaniu zadania dzieci udały się do sali obrad Rady Miejskiej w Bytowie. Burmistrz Bytowa przybliżył im, czym zajmują się radni i życzył im, by w przyszłości tam zasiadły. Następnie zaprosił je do wspólnego oglądania bajek oraz drobnego poczęstunku. Potem przedszkolaki zaśpiewały jeszcze świąteczne piosenki.

Liczba odwiedzin: 390
Eksportuj do PDF
Eksportuj do XML
Do góryNimfa Kompleks Basenowo-RekreacyjnyMUZEUM ZACHODNIOKASZUBSKIE W BYTOWIEBiblioteka Miejska w BytowieStrategia Rozwoju Województwa Pomorskiego 2020Lokalna Grupa Działania Partnerstwo Dorzecze SłupiWyślij pocztówkęPUP BytówStarostwo Powiatu BytowskiegoWodociągi noweRLGRBIZNES.GOVBPPGrobonetWojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku

Stopka

Przejdź do: Facebook
Przejdź do: Pozyskane dotacje
Zamknij